OLAHRAGA
Nauraj Singh Randhawa
Muhammad Hakimi Ismail (Baru)
Muhammad Irfan Shamsuddin (Baru)
MEMANAH
Khairul Anuar Mohamed
Haziq Kamaruddin
Muhammad Akmal Nor Nasrin
Muhammad Ikram Joni
Muhamad Zarif Syahiir Zolkepeli (Baru)
BADMINTON
Datuk Lee Chong Wei
Tan Wee Kiong
Goh Wei Shem
Goh Liu Ying
Chan Peng Soon
Vivian Hoo Kah Mun
Woon Khe Wei
Tan Kian Meng
Lai Pei Jin
Goh Jin Wei
Ong Yew Sin
Teo Ee Yi
BASIKAL
Mohd Azizulhasni Awang
Fatehah Mustapa
Muhammad Shah Firdaus Sahrom
Mohd Fadhil Mohd Zonis
Mohd Shariz Efendi Mohd Shahrin
Muhd Khairil Nizam Rasol
Farina Shahwati Mohamed Adnan
TERJUN
Pandelela Rinong
Cheong Jun Hoong
Nur Dhabitah Sabri
Ahmad Amsyar Azman
Chew Yi Wei
Ooi Tze Liang
Leong Mun Yee
GIMNASTIK
Tiada atlet terpilih
GIMNRAMA
Amy Kwan Dict Weng
Koi Sie Yan
N Shasangari Sivanesway
Izzah Amzan (Baru)
HOKI
Pasukan Hoki Lelaki (Baru)
KARATE
Lim Chee Wei
Syakilla Salni Jefry Krisnan
BOLING PADANG
Mohammad Hizlee Abdul Rais
Fairul Izwan Abd Muin
Mohammad Fairuz Abdul Jabal
Mohammad Syamil Syazwan Ramli
Mohammad Soufi Rusli
Zulhilmie Redzuan
Azlina Arshad
Zuraini Khalid
Nur Fidrah Noh
Siti Zalina Ahmad
Emma Firyana Saroji
Nor Hasimah Ismail
Auni Fatihah Khamis (Baru)
PENCAK SILAT
Mohd AL-Jufferi Jamari
Mohd Fauzi Khalid
Siti Rahmah Mohd Nasir
Razak Ghazali
Muhammad Faizul M Nasir (Baru)
Mohd Taqiyuddin Hamid (Baru)
Rosli Mohd Shari (Baharu)
Muhammad Robial Sobri (Baru)
PELAYARAN
Khairulnizam Mohd Afendy
Mohamad Faizal Norizan
Ahmad Syukri Abdul Aziz
Nuraishah Jamil
Norashikin Mohd Sayed
Nurshazrin Mohd Latif
SEPAK TAKRAW
12 atlet (Beregu,quadrant, regu, pasukan)
MENEMBAK
Johnathan Wong (Baru)
SKUASY
Nicol David
Low Wee Wern
Mohd Nafiizwan Adnan
Ivan Yuen
S Sivasangari
RENANG
Welson Sim
BOWLING
Muhd Rafiq Ismail
Timmy Tan
Adrian Ang
Alex Liew
Mohd Syafiq Ridhwan
Sin Li Jane
Esther Cheah
Syaidatul Afifah Badrul Hamidi
Siti Safiyah Abdul Rahman
Shalin Zulkifli
Natasha Roslan (Baru)
Ahmad Muaz Mohd Fishol (Baru)
ANGKAT BERAT
Muhammad Azroy Hazlwafie Izhar Ahmad
WUSHU
Loh Jack Chang
Vincent Wong
Yeap Wai Kin (Baru)
ATLET PARA
OLAHRAGA
Abdul Latif Romly (lompat jauh T20)
Muhammad Ziyad Zolkefli (lontar peluru F20)
Mohamad Rudzuan Mohamad Puzi (100m/200m T36)
Siti Noor Radiah Ismail (lompat jauh T20)
Nasharuddin Mohd (400m/800m T20)
Doriah Poulus (lempar cakera, lembing dan peluru F44)
Mohamad Saifuddin Ishak (100m T12 dan lompat jauh F12)
Krisna Kumar (100m/200m/ 400m T38)
BADMINTON
Bakri Omar - perseorangan lelaki (SL4)
Cheah Leik Hou - perseorangan lelaki (SU5)
Hairulfozi Saaba - beregu lelaki (SU5)
Madzlan Saibon - perseorangan lelaki WH2
Didin Terasoh perseorangan lelaki SS6 (Baru)
BASIKAL PARA
Aiman Asraf Ahmad Bajuri Tendem
Mohd Najib Turano (Mass Start/ lebuh raya/ 4km/ pecut /1km
Mohd Khairul Azwan Wahab Tandem (l)
Afiq Afify Rizan pecut/ 1km dan 4km (Baru)
PARA POWELIFTING
Jong Yee Khie
Mohd Shahmil Md Saad