JADUAL SUKAN SEA - SELASA, 22 OGOS
AKUATIK – RENANG - Enam pingat
(Pusat Akuatik Nasional, Bandar Sukan KL)
Lelaki:
200m Kuak Lentang (Saringan) - 9.15 pagi
200m Kuak Kupu-Kupu (Saringan) - 9.35 pagi
4x100m Gaya Bebas Berganti-Ganti (Saringan) - 10.10 pagi
200m Kuak Dada (Akhir) - 7.10 malam
200m Kuak Kupu-Kupu (Akhir) - 7.55 malam
4x100m Gaya Bebas Berganti-Ganti (Akhir) - 8.50 malam
Wanita:
200m Kuak Lentang (Saringan) - 9 pagi
50m Kuak Dada (Saringan) - 9.30 pagi
400m Gaya Bebas (Saringan) - 9.50 pagi
200m Kuak Lentang (Akhir) - 7 malam
50m Kuak Dada (Akhir) - 7.20 malam
400m Gaya Bebas (Akhir) - 8.20 malam
MEMANAH – Satu pingat
(Padang Sintetik, Majlis Sukan Negara)
Recurve Berpasukan Campuran:
Penyingkiran – 9.30 pagi
Perlawanan pingat gangsa – 10.40 pagi
Perlawanan pingat emas – 11.10 pagi
OLAHRAGA - Lapan pingat
(Stadium Nasional, Bandar Sukan KL)
Lelaki:
Decathlon 1 (100 Meter) - 3 petang
Lempar Cakera (Akhir) - 3.05 petang
100 Meter (Saringan 1) - 3.30 petang
100 Meter (Saringan 2) - 3.40 petang
Decathlon 2 (Lompat Jauh) - 3.50 petang
400 Meter Lari Berpagar (Saringan 1) - 4 petang
400 Meter Lari Berpagar (Saringan 2) - 4.10 petang
Decathlon 3 (Lontar Peluru) - 5.20 petang
Decathlon 4 (Lompat Tinggi) - 8 malam
Lontar Peluru (Akhir) - 8.05 malam
400 Metres Hurdles (Akhir) - 8.20 malam
800 Meter (Saringan 1) - 8.50 malam
800 Meter (Saringan 2) - 9 malam
100 Meter (Akhir) - 9.40 malam
Decathlon 5 (400 Meter) - 10 malam
Wanita:
100 Meter (Saringan 1) - 3.10 petang
100 Meter (Saringan 2) - 3.20 petang
400 Meter Lari Berpagar (Akhir) - 8.10 malam
Rejam Lembing (Akhir) - 8.40 malam
100 Meter (Akhir) - 9.30 malam
BADMINTON (Axiata Arena, Bandar Sukan KL )
Suku Akhir Wanita Berpasukan:
Laos mln Indonesia - 9 pagi
Myanmar mln Malaysia - 9 pagi
Singapura mln Vietnam - 9 pagi
Suku Akhir Lelaki Berpasukan:
Indonesia mln Kemboja - 3 petang
Laos mln Malaysia - 3 petang Singapura mln Myanmar - 3 petang
Thailand mln Vietnam - 3 petang
BOLA KERANJANG (Stadium MABA, Kuala Lumpur)
Pusingan Awal
Kumpulan B Lelaki:
Kemboja mln Laos - 9 pagi
Singapura mln Indonesia - 3.45 petang
Kumpulan A Lelaki:
Filipina mln Myanmar - 6 petang
Wanita (round robin):
Thailand mln Singapura - 11.15 pagi
Filipina mln Myanmar - 1.30 tengah hari
Malaysia mln Indonesia - 8.15 malam
BILIARD DAN SNUKER (Pusat Konvensyen Kuala Lumpur - Hall 4)
English Billiard Doubles Lelaki (Suku Akhir) - 10 pagi
Pool 9-Ball Doubles Lelaki (Pra Suku Akhir) - 10 pagi
Pool 9-Ball Singles Wanita (Prapusingan) - 10 pagi
English Billiards Doubles Lelaki (Separuh Akhir) - 2 petang
Pool 9-Ball Doubles Lelaki (Suku Akhir) - 2pm
Women's 9-Ball Singles (Pre-Round) - 2 petang
Snuker Doubles Lelaki (Pra Suku Akhir) - 2 petang
Pool 9-Ball Lelaki (Suku Akhir) - 6 petang
Pool 9-Ball Singles Wanita (Pra Suku Akhir) - 6 petang
Snuker Doubles Lelaki (Suku Akhir) - 6 petang
BOLING - Satu pingat
(Sunway Mega Lanes, Petaling Jaya)
Beregu Campuran (Blok Pertama) - 9 pagi
Beregu Campuran (Blok Kedua) - 2.30 petang
TINJU (MiTEC, Hall 8)
Separuh Akhir :
46kg - 49kg - 3 petang
49kg – 52kg – 3.30 petang
52 kg - 56kg – 4 petang
60kg - 64kg – 4.30 petang
69kg - 75 kg – 5 petang
75kg – 81kg – 5.30 petang
KRIKET (Kinrara Oval, Puchong)
T20 Wanita (Round Robin): Thailand mln Indonesia - 10 pagi
50 Overs Lelaki (Round Robin): Singapura mln Thailand
BASIKAL - Satu pingat
(Velodrome Nilai)
EKUESTRIAN - DRESSAGE & SHOW JUMPING - Satu pingat
(Pusat Ekuestrian 3Q, Rawang)
Dressage Berpasukan - 9 pagi
EKUESTRIAN - POLO (Pusat Ekuestrian Putrajaya)
Singapura mln Thailand - 9 pagi
Malaysia mln Brunei - 4 petang
LAWAN PEDANG - Dua pingat
(MITEC, Hall 6)
Epee Individu Wanita:
Pusingan Awal - 10 pagi
Suku Akhir - 2 petang
Separuh Akhir - 3.30 petang
Akhir - 4.30 petang
Foil Individu Lelaki:
Pusingan Awal - 12.15 tengah hari
Suku Akhir - 2.30 petang
Separuh Akhir - 4 petang
Akhir - 5 petang
BOLA SEPAK
Kumpulan B Lelaki:
Filipina mln Thailand - 4 petang (Stadium Selayang)
Kemboja mln Timor Leste - 8.45 malam (UM Arena)
Vietnam mln Indonesia - 8.45pm (Stadium Selayang)
Wanita
Vietnam mln Thailand - 4 petang (Stadium UiTM Shah Alam)
Myanmar mln Filipina - 4 petang (UM Arena)
FUTSAL (Kompleks Sukan Panasonic, Shah Alam)
Lelaki:
Vietnam mln Myanmar - 2 petang
Indonesia mln Malaysia - 8 malam
Wanita:
Indonesia mln Myanmar - 11 pagi
Vietnam mln Malaysia - 5 petang
GOLF (The Mines Resort & Golf Club)
Lelaki (Pusingan Pertama) - 7.30 pagi
Wanita (Pusingan Pertama) - 8.30 pagi
GIMNASTIK (ARTISTIK) - Lima pingat
(MITEC, Hall 10)
Aparatus Individu Lelaki (Akhir):
Senaman Lantai - 10.30 pagi
Kekuda Berpelana - 10.30 pagi
Gelang Roman - 10.30 pagi
Aparatus Individu Wanita (Akhir):
Palang Bertingkat - 11.15 pagi
Melombol - 11.15 pagi
HOKI – PADANG (Stadium Hoki Nasional, Bandar Sukan KL)
Peringkat Kumpulan Lelaki:
Singapura mln Indonesia - 3.30 petang
Thailand mln Myanmar - 4 petang
Peringkat Kumpulan Wanita:
Thailand mln Myanmar - 6 petang
Malaysia mln Indonesia - 8 malam
HOKI – DALAM DEWAN (MITEC, Hall 4)
Lelaki (Round Robin):
Indonesia mln Singapura - 10.30 pagi
Filipina mln THailand - 1.30 tengah hari
Singapura mln Vietnam - 4.30 petang
Thailand mln Malaysia - 7.30 malam
Wanita (Round Robin):
Thailand mln Singapura - 12 tengah hari
Indonesia mln Malaysia - 6 petang
KARATE - Enam pingat
(Pusat Konvensyen Kuala Lumpur, Hall 1)
Kata Individu Wanita:
Pusingan Awal - 9 pagi
Penentuan Pingat - 3.30 petang
Kata Individu Lelaki: Pusingan Awal - 10 pagi
Penentuan Pingat - 3.45 petang
Kumite Lelaki:
Pusingan Awal Bawah 60kg - 11 pagi
Penentuan Pingat - 4.15 petang
Pusingan Awal Bawah 67kg - 2 petang
Penentuan Pingat - 4.45 petang
Kumite Wanita:
Pusingan Awal Bawah 50kg - 11 pagi
Penentuan Pingat - 4 petang
Pusingan Awal Atas 68kg - 2 petang
Penentuan Pingat - 4.30 petang
BOLING PADANG (Pusat Boling Padang Nasional, Bukit Kiara)
Fours Lelaki (Pusingan Awal) - 9 pagi
Fours Lelaki (Pusingan Awal) - 8 malam
Fours Wanita (Pusingan Awal) - 9 pagi
Fours Wanita (Pusingan Awal) - 8 malam
Triples Lelaki (Pusingan Awal) - 2.30 petang
Triples Wanita (Pusingan Awal) - 2.30 petang
PETANQUE - Dua pingat
(Arena Petanque KL)
PELAYARAN (Pusat Kapal Layar Nasional, Langkawi)
Antarabangsa Wanita 420 U19 (Hari Pertama) - 10.30 pagi
Antarabangsa Lelaki 420 U19 (Hari Pertama) - 10.30 pagi
Antarabangsa Lelaki 470 (Hari Pertama) - 10.30 pagi
Antarabangsa Wanita 470 (Hari Pertama) - 10.30 pagi
Racing Laser Radial Berpasukan Lelaki (Hari Kedua Round Robin & Separuh Akhir) - 10.30 pagi
Racing Laser Radial Berpasukan Wanita (Hari Kedua Round Robin & Separuh Akhir) - 10.30 pagi
Tacing Mixed Optimist Berpasukan U16 (Hari Kedua Round Robin & Separuh Akhir) – 10.30 pagi
SEPAK TAKRAW - Satu Pingat
(Stadium Titiwangsa)
Beregu Berpasukan Lelaki (Separuh Akhir) - 10 pagi
Beregu Berpasukan Lelaki (Akhir) - 4 petang
MENEMBAK - Tiga pingat
(Lapang Sasar Menembak Nasional , Subang)
10m Rifle Lelaki: Kelayakan - 9 pagi
Akhir - 1 tengah hari
25m Pistol Wanita : Kelayakan - 9 pagi
Akhir - 2.30 petang
50m Pistol Lelaki: Kelayakan - 9 pagi
Akhir – 11.30 pagi
Skeet (Kelayakan - 75 Targets) - 9.30 pagi
SKUASY (Pusat Skuasy Nasional, Bandar Sukan KL)
Beregu Campuran (Suku Akhir) - 2 petang
Beregu Wanita (Separuh Akhir) - 7 malam
Beregu Lelaki (Separh Akhir) - 7 malam
PING PONG - Dua pingat
(MITEC, Hall 7)
Perseorangan Wanita (Separuh Akhir) - 10 pagi
Perseorangan Lelaki (Separuh Akhir) - 11 pagi
Perseorangan Wanita (Akhir) - 2 petang
Perseorangan Lelaki - 7 malam
TENIS (Pusat Tenis Nasional, Kompleks Sukan Jalan Duta)
Perseorangan Wanita (Suku Akhir) – 10 pagi
Perseorangan Lelaki (Pusingan Pertama) – 12 tengah hari
Beregu Wanita (Suku Akhir) – 2 petang
Beregu Lelaki (Suku Akhir) – 4 petang
BOLA TAMPAR (MITEC, Hall 11)
Pusingan Awal
Kumpulan A Lelaki:
Thailand mln Kemboja - 5 petang
Myanmar mln Malaysia - 7 malam
Kumpulan B Lelaki:
Indonesia mln Timor Leste - 3 petang
WUSHU - Enam pingat
(Pusat Konvensyen Kuala Lumpur, Hall 5)
Lelaki:
Taijiquan (Akhir) - 9 pagi
Nanquan (Akhir) - 9 pagi
Chagquan (Akhir) - 3 petang
Wanita:
Nandao + Nan Gun (Akhir) - 9 pagi
Taijiquan (Akhir) - 3 petang
Changquan (Akhir) - 3 petang