BERNAMA

JADUAL SUKAN SEA - ISNIN, 21 OGOS

AKUATIK – RENANG - Enam pingat

(Pusat Akuatik Nasional, Bandar Sukan KL, Bukit Jalil)

Lelaki:

50m Kuak Lentang (Saringan) – 9 pagi

400m Gaya Bebas (Saringan) – 9.20 pagi

50m Kupu-Kupu (Saringan) – 9.50 pagi

50m Kuak Lentang (Akhir) – 7 malam

400m Gaya Bebas (Akhir) – 7.15 malam

50m Kupu-Kupu (Akhir) – 8.05 malam

Wanita:

200m Kupu-Kupu (Saringan) – 9.05 pagi

100m Kuak Lentang (Saringan) – 9.40 pagi

4x100mGaya Bebas Berganti-Ganti (Saringan) – 9.55 pagi

200m Kupu-Kupu (Akhir) – 7.05 malam

100m Kuak Lentang (Akhir) – 8 malam

4x100m Gaya Bebas (Akhir) – 8.40 malam

MEMANAH – Dua pingat

(Padang Sintetik, Majlis Sukan Negara)

Berpasukan Recurve Lelaki:

Penyingkiran – 9.30 pagi

Perlawanan pingat gangsa – 11.10 pagi

Perlawanan pingat emas – 1 tengah hari

Recurve Berpasukan Wanita:

Penyingkiran – 9.30 pagi

Perlawanan pingat gangsa – 10.40 pagi

Perlawanan pingat emas – 11.40 pagi

​BOLA KERANJANG (Stadium MABA, Kuala Lumpur)

Pusingan Awal

Kumpulan B Lelaki

Vietnam lwn Kemboja – 9 pagi

Laos lwn Singapura – 3.45 petang

Kumpulan A Lelaki

Malaysia lwn Thailand – 6 petang

Round Robin Wanita

Vietnam lwn Thailand – 11.15 pagi

Singapura lwn Malaysia – 1.30 tengah hari

Indonesia lwn Filipina – 8.15 malam

BOLING - Dua pingat

(Sunway Pyramid, Petaling Jaya)

Beregu Lelaki (Akhir) – 9 pagi

Beregu Wanita (Akhir) – 2.30 petang

TINJU (MiTEC, Hall 8)

Suku Akhir

46kg - 49kg --3 petang

49kg – 52kg – 4 petang

52 kg - 56kg – 5 petang

60kg - 64kg – 6 petang

69kg - 75 kg – 8 malam

75kg – 81kg – 9 malam

KRIKET (Kinrara Oval, Puchong)

Pusingan Awal 50 Over Lelaki

Myanmar lwn Malaysia – 2 petang

BERBASIKAL – Dua pingat

LEBUH RAYA (Nilai dan Putrajaya)

Akhir

Kriterium Wanita – 10 pagi

Kriterium Lelaki – 11 pagi

LAWAN PEDANG (MITEC) - Dua pingat

Foil Individu Wanita

Pusingan awal – 10 pagi

Suku akhir – 2 petang

Separuh akhir – 3.30 petang

Akhir – 4.30 petang

Sabre Individu Lelaki

Pusingan awal – 12.15 tengah hari

Suku akhir – 2.30 petang

Separuh akhir – 4 petang

Akhir – 5 petang

BOLA SEPAK

Kumpulan A Lelaki

Brunei lwn Laos – 4 petang (UM Arena)

Malaysia lwn Myanmar – 8.45 malam (Stadium Shah Alam)

GIMNASTIK – ARTISTIK (MITEC) - Satu pingat

Acara Berpasukan Wanita (AKHIR)

Subdivision I – 10 pagi

Subdivision II – 3 petang

Subdivision III – 8 malam

HOKI – PADANG (Stadium Hoki Nasional, Bandar Sukan KL, Bukit Jalil)

Peringkat Kumpulan Wanita

Thailand lwn Indonesia – 6 petang

Singapura lwn Myanmar – 8 malam

HOKI – DALAM DEWAN (MITEC)

Round Robin Lelaki

Malaysia lwn Filipina – 10.30 pagi

Indonesia lwn Vietnam – 1.30 tengah hari

Thailand lwn Singapura – 4.30 petang

Malaysia lwn Vietnam – 7.30 malam

Wanita

Thailand lwn Filipina – 12 tengah hari

Indonesia lwn Singapura – 3 petang

Malaysia lwn Filipina – 6 petang

HOKI AIS – (Empire City Ice Arena, Damansara Perdana)

Round Robin Lelaki

Indonesia lwn Filipina – 4 petang

Malaysia lwn Thailand – 8 malam

PETANQUE (Arena Petanque KL, Pusat Rekreasi Pudu Ulu)

Pusingan Awal

Perseorangan Lelaki – 9 pagi

Perseorangan Wanita – 9 pagi

PELAYARAN (Pusat Pelayaran Nasional, Langkawi)

Round Robin

Racing Laser Standard Berpasukan Lelaki – 10.30 pagi

Racing Mixed Optimist U16 Berpasukan – 10.30 pagi

Racing Laser Standard Berpasukan Wanita – 10.30 pagi

TAKRAW - Satu pingat

(Titiwangsa Stadium)

Regu Wanita

Thailand lwn Malaysia – 10 pagi

Indonesia lwn Filipina – 10.01 pagi

KUMPULAN A BEREGU BERPASUKAN LELAKI

Kemboja lwn Malaysia – 12 tengah hari

Thailand lwn Malaysia – 8 malam

KUMPULAN B BEREGU BERPASUKAN LELAKI

Indonesia lwn Filipina – 12.01 tengah hari

Myanmar lwn Filipina – 8.01 malam

MENEMBAK (Pusat Lapang Sasar Nasional, Subang)

Double Trap Individu Lelaki

150 Targets – Kelayakan – 9.30 pagi

60 Targets – Akhir – 1 tengah hari

SKUASY (Pusat Skuasy Nasional, Kompleks Sukan Negara, Bandar Sukan KL)

Beregu Lelaki (Pusingan Pertama) – 9 pagi

Beregu Wanita (Pusingan Pertama) – 9 pagi

Beregu Campuran – 2 petang

Beregu Lelaki (Suku Akhir) – 7 malam

Beregu Wanita (Suku Akhir) – 7 malam

PING PONG (MITEC)

Perseorangan Lelaki – Peringkat 1 – 9 pagi

Perseorangan Wanita - Peringkat 1 – 9 pagi

TENIS (Pusat Tenis Nasional, Kompleks Sukan Jalan Duta)

Perseorangan Wanita (Pusingan Pertama) – 10 pagi

Perseorangan Lelaki (Pusingan Pertama) – 12 tengah hari

Beregu Wanita (Pusingan Pertama) – 2 petang

Beregu Lelaki (Pusingan Pertama) – 4 petang

TRIATLON - Dua pingat

(Kompleks Sukan Air, Presint 6 Putrajaya)

Individu Lelaki (Akhir) – 7.30 pagi

Individu Wanita (Akhir) – 8.15 pagi

BOLA TAMPAR (MITEC)

Pusingan Awal

Kumpulan A Lelaki

Myanmar lwn Thailand – 3 petang

Malaysia lwn Kemboja – 7 malam

Kumpulan B

Filipina lwn Vietnam – 5 petang

WUSHU - Enam pingat

(Pusat Konvensyen Kuala Lumpur, Hall 5)

Lelaki

Qiangshu (Akhir) – 9 pagi

Daoshu + Gunshu (Akhir) – 9 pagi

Wanita

Daoshu (Akhir) – 9 pagi

Qiangshu (Akhir) – 9 pagi

Nandao + Nangun (Akhir) – 3 petang

Taijijian (Akhir) – 3 petang

Artikel ini disiarkan pada : Ahad, 20 Ogos 2017 @ 9:44 PM